KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746337
nr 1274 6337
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Nature Morte, Signerad. Olja på duk, 75x95 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:43:29
4/9 12:32:10
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö